O iPhoneCare

Znáte ten pocit když Vám telefon spadne na zem a bojíte se ho obrátit jestli tam není pavouk? My ano. Proto vznikla společnost iPhoneCare.

Od teď Vás tato situace nemusí nějak tížit a stresovat. Naše portfolio partnerských servisů, ze kterého si můžete vybrat dle vašich stanovených kritérií pro vás nejpohodlnější, nejlevnější či nejbližší péči o Vaše Apple zařízení.

Kromě přehledného seznamu servisů Vám také poskytujeme výhodnější možnost opravy v podobě předem zaplacených voucherů na opravu se slevou 10%. Tak proč toho nevyužít?

Nabízíme Vám širokou škálu partnerských servisů, která se každým dnem rozrůstá. Pokud jste servisem Apple zařízení a ještě s námi nespolupracujete, tak je nevyšší čas.

Lukáš Kincl

Lukáš je zapáleným Apple fanouškem. Díky práci v APR má spoustu zkušeností s Apple produkty a chápe potřeby zákazníků. Během jeho kariéry se stal zkušeným obchodníkem a prodejcem. Už 10 let se zabývá opravami iPhonů, iPadů, Macbooků a další drobné elektroniky.

Jan Marek Slabihoud

Honza je studentem VŠE v Praze, kde se věnuje informartice. Během studií pracoval v Seznam.cz jako PPC specialista a díky tomu má zkušenosti s principy online marketingu. Ty uplatnil při tvorbě a provozu portálu iPhoneCare. Jedná se také o hlavního programátora a designéra této společnosti.