Spolupráce s iPhoneCare

Znáte Heureku, Slevomat, Dáme jídlo, Trivago nebo Invii? Tak my fungujeme na podobném principu, akorát se zabýváme opravami iPhonů. Jsme prostředníkem mezi zákazníkem s rozbitým iPhonem a servisy nabízející jeho opravu.

Pokud máte nějaké další dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Servisy

Vlastníte servis Apple zařízení a uvažujete o spolupráci s iPhoneCare? Můžete získat nové zákazníky díky uveřejnění vašich nabídek oprav na našem srovnávacím portále. Řazení nabídek oprav funguje ověřeným systémem PPC, což znamená, že servis bude platit pouze částku, kterou si sám stanoví za přivedení potenciálního zákazníka na svůj web.

Potenciální zákazník se může stát Vaším platícím zákazníkem již na webovém protálu iPhoneCare a to tak, že si zakoupí voucher s 10% slevou na konkrétní opravu Apple zařízení u vás v servisu.

Propagátoři

Jste zaměstnacem APR, AAR nebo se jen často setkáváte s lidmi s rozbitým iPhonem? Nyní máte příležitost těmto lidem pomoct a zároveň z toho mít i bonus pro sebe. Bonusy se budou počítat na základě prodaných voucherů na opravu s vaším kódem doporučení.

Tyto bonusy můžete proměnit na CCS kartičky sloužící pro nákup paliva do vašeho vozu, dobití kreditu do telefonu nebo poukázky do různých obchodů jako je Albert, Globus, Tesco a podobné.